fbpx

Apartamenty Wrocław

W naszym hostelu znajdą się również Vanilla Apartamenty Wrocław – posiadamy obecnie 13 apartamentów. Jednemu z nich przyjrzeliśmy się bliżej w naszym artykule.

Każde z pomieszczeń Vanilla Hostel & Apartments wyposażone jest w łazienkę z prysznicem oraz internet Wi-Fi, a także dostęp do telewizji kablowej.

Telewizja kablowa

Darmowe
wifi

Łazienka z prysznicem

Bezpłatny parking

Lokalizacja

Nasza kamienica zlokalizowana jest w Centrum Wrocławia, niespełna kilometr od Starego Miasta.

Budynek otaczają takie budynki jak:

  • Akademia Sztuk Pięknych,
  • zabytkowy Kościół Świętego Maurycego,
  • regionalna przychodnia
  • szkoła

Vanilla Hostel & Apartments jest dogodnie położony pod względem dojazdów miejską komunikacją.

Tuż obok znajduje się przystanek tramwajów linii 0, 3, 5 a w okolicy krzyżują się drogi Warszawa – Autostrada A4 – Kudowa Zdrój i Zielona Góra – Opole.

CO WARTO ZOBACZYĆ WE WROCŁAWIU?

Okolice Vanilla Hostel&Apartments

Okolicę naszego hostelu upiększa przepływająca w okolicy Odra, która jest idealnym miejscem na spacer i odpoczynek. W pobliżu naszego hostelu znajduje się również wiele atrakcyjnych miejsc na turystycznej mapie Wrocławia.

Nasze apartamenty we Wrocławiu sąsiadują z Muzeum Narodowym, Mostem Grunwaldzkim i Ostrowem Tumskim – wyspa jest najstarszym zabudowanym miejscem na mapie Wrocławia, na której mieszczą się gotyckie i neogotyckie kościoły oraz średniowieczne budynki książąt Piastów Śląskich.

Bardzo łatwo można dojechać także na wystawę, kongres czy koncert do Hali Stulecia.

Zaledwie 650 metrów dzieli nasze Apartamenty Wrocław od Panoramy Racławickiej, która przedstawia jeden z najpopularniejszych obrazów, czyli Bitwę pod Racławicami. Miejsce idealne zarówno dla pasjonatów historii i sztuki, jak również ciekawskich młodych. Jest to dobry punkt startowy do dłuższej wyprawy.

Więcej o tej atrakcji znajdą Państwo na naszym blogu.

Nie więcej niż 10 minut pieszo powinno zająć Państwu dotarcie do jednej z największych w Europie wystaw o wodzie. Otwarte w 2015 roku Hydropolis to 9 interaktywnych stref, które przyciągną zarówno najmłodszych, jak i zainteresują dorosłych.

Więcej szczegółów o Hydropolis znajdą Państwo tutaj.

Około 15 minut samochodem zajmie Państwu podróż do obowiązkowego punktu widokowego wieży Sky Tower. To największa budowla w Polsce mierząc wysokość do dachu – osiąga aż 205 metrów. Wybierz nasze Apartamenty Wrocław i ujrzyj na własne oczy Wrocław z tej wysokości.

Przeczytaj więcej o historii powstawania wieży Sky Tower.

Call Now Button