Apartament Vanilla Hostel

Apartamenty

W naszym hostelu znajdą się również Vanilla Apartamenty Wrocław – posiadamy obecnie 13 apartamentów. W pokojach Vanilla Hostel & Apartments jest łazienka z prysznicem oraz internet WiFi, a także dostęp do TV kablowej – dodajmy – w każdym z pomieszczeń.

Nasza kamienica znajduje się w centrum Wrocławia, 500 m od Starego Miasta, otaczają go Akademia Sztuk Pięknych, zabytkowy Kościół, regionalna przychodnia oraz szkoła. Za budynkiem jest boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą, stoły do ping-ponga oraz plac zabaw dla dzieci – ŻADNE inne apartamenty ani aparthotel we Wrocławiu nie gwarantuje takich udogodnień. Apartamentowiec Vanilla Hostel & Apartments jest dobrze skomunikowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, 50 m od budynku znajduje się przystanek tramwajów linii 0, 3, 5, ponadto obok krzyżują się drogi Warszawa – Autostrada A4 – Kudowa Zdrój i Zielona Góra – Opole. W pobliżu przepływa rzeka Odra, gdzie można pospacerować z dala od zgiełku miasta, wynająć kajak lub motorówkę. Obiekt Vanilla Hostel & Apartments aktualnie działa w formie wynajmu mieszkań na pokoje. Część hostelową uruchomimy w połowie roku 2014, po zakończeniu remontu.

Nasze apartamenty we Wrocławiu również znajdują się blisko Muzeum Narodowego, Panoramy Racławickiej i Ostrowa Tumskiego – wyspa jest najstarszym zabudowanym miejscem we Wrocławiu z gotyckimi i neogotyckim kościołami oraz średniowiecznymi budynkami książąt Piastów Śląskich. Łatwo można również dojechać na wystawę, kongres czy też koncert do Hali Stulecia.