fbpx

apartamenty-wroclaw

 

Apartamenty Wrocław – magiczny pokój nr 201

 

Vanilla Hostel&Apartments dysponuje wieloma pokojami. Komfortowo spędzą czas u nas zarówno pary jak i większe grupy znajomych. Choć dbamy, by każde z pomieszczeń było dla Państwa na swój sposób wyjątkowe, to znajdują się u nas miejsca szczególne. Jednym z nich jest pokój (a w zasadzie apartament) nr 201, potwierdzający, że Apartamenty Wrocław w naszym hostelu zasługują na osobny tekst.

Apartamenty Wrocław przyjazne rodzinie lub parom

apartamenty-wroclaw-2

To, co wyróżnia pokój widoczne jest już od samego wejścia, które ukazuje własny aneks kuchenny. Jest to szczególnie ważne w przypadku pobytu rodziny z

dzieckiem. Dostęp do prywatnej kuchni, w której można samodzielnie przygotować posiłki jest dużym plusem apartamentu

dodaje punkt w kwestii prywatności. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę, mikrofalę, lodówkę a także czajnik – znajduje się w niej wszystko, co potrzebne do

komfortowego pobytu w naszym Vanilla Hostel&Apartments. Z radością informujemy, że już w tym roku na parterze ruszy nowa kawiarnia wraz z restauracją, dzięki której będziemy mogli poszerzyć naszą ofertę o nocleg z wyżywieniem. Apartamenty Wrocław to jednak przede wszystkim unikalny wystrój.

Pokój nr 201 zachwyca od samego przekroczeniu progu. Choć utrzymany jest w klimacie charakterystycznym dla naszego hostelu (zachowaliśmy ceglane ściany), to z pewnością wyróżnia się z kilku powodów. Niepowtarzalnego charakteru dodają przede wszystkim antyczne, drewniane meble, które przykuwają wzrok naszych zadowolonych gości. Oprócz tego, że okazale się prezentują – mają oczywiście bardzo praktyczne zastosowanie.

Cechy charakterystyczne dla Apartamenty Wrocław

W wyposażeniu pokoju znajduje się duża szafa, która pomieści wszystkie najpotrzebniejsze bagaże podróżnych. Na jej drzwiach zawieszone zostało lustro – ułatwiające poranne przygotowania do wyruszenia na spacer po przepięknym Wrocławiu. Po lewej stronie pokoi stoi natomiast duży, stabilny stół wraz z trzema krzesłami. Jest to idealne miejsce, żeby po podróży usiąść i wygodnie spędzić czas z rodziną lub zjeść przy nim wspólny posiłek. Może w tym czasie towarzyszyć Państwu muzyka lub film z dużego telewizora LCD zawieszonego na ścianie, który posiada dostęp do telewizji kablowej. Szczególnie może przydać się, gdy zdecydują się Państwo na pobyt w naszych Apartamenty Wrocław wraz ze swoją pociechą, dla której przygotowaliśmy pojedyncze, osobne łóżko.

Dla pary przygotowaliśmy natomiast, duże, utrzymane w antycznym stylu łóżko małżeńskie, na którym zregenerują się Państwo do kolejnych wypraw. Tutaj przygotowaliśmy dla Państwa opis wybranych najatrakcyjniejszych punktów na turystycznej mapie Wrocławia. Duże okno sprawia, że Apartamenty Wrocław są bardzo słoneczne i przytulne. Pokój ma oczywiście dostęp do własnej łazienki, w której znajdą Państwo prysznic, umywalkę oraz WC.