fbpx

Są 3 sposoby:
– telefonicznie pod numerem 533555257
– wypełniając formularz na naszej stronie internetowej (Otrzymają Państwo zwrotnego maila z informacją czy wybrany pokój jest dostępny w danym terminie. Jeśli tak, należy potwierdzić wybraną opcję. Jeśli nie, zaproponujemy Państwu inny termin lub pokój).
– pisząc maila na adres mailowy: rezerwacje@kwaterydlafirm.pl

Cena taka obowiązuje przy dłuższych wynajmach dla większej grupy osób. Im więcej osób oraz im więcej dni, tym cena jest niższa. O szczegóły mogą Państwo zapytać, kontaktując się z nami pod numerem telefonu 533-555-257.

W niektórych naszych hostelach jest możliwość płatności kartą. Są to:
– Hostel Świebodzki DeLux,
– Vanilla Hostel,
– Kolejowy Hostel Robotniczy,
– Hostel Świebodzki
– Kasi Hostel

Tak. Mimo, że specjalizujemy się w ofertach mieszkaniowych dla firm, to dysponujemy także obiektami, w których gościmy osoby prywatne. Są to głównie turyści i studenci.

Nie, jeżeli pobyt trwa mniej niż 30 dni. Jeżeli dłużej, wtedy podpisujemy umowę. Więcej szczegółów udzielimy telefonicznie bądź mailowo.

Tak. W przypadku obiektów Orląt Lwowskich 20A, B, D, E oraz Jelcz-Laskowice, Legnica jest to faktura na usługę noclegową (8%), FV 2x w miesiącu. W przypadku wynajmu pomieszczeń na cele mieszkaniowe są one zwolnione z VAT.

Zameldować się mogą Państwo od godziny 13:00, natomiast wymeldować w dniu wyjazdu do godziny 10:00.

W zależności od lokalizacji, po dokonaniu rezerwacji zawsze informujemy od kogo i w jaki sposób mogą Państwo odebrać klucze. W części hosteli jest recepcja, w innych przypadkach klucze mogą odebrać Państwo od opiekunów obiektów, do których podajemy numer telefonu i mogą się Państwo z nimi indywidualnie umówić.

W przypadku hosteli na Placu Orląt Lwowskich – recepcja jest czynna od 07:30 do 22:30. Później znajduje się w niej pracownik ochrony, od którego w wyjątkowych okolicznościach można odebrać klucze po uprzednim umówieniu się (do określonej godziny).

Mogą Państwo odnieść klucz na recepcję lub zostawić go we wskazanej przez naszego pracownika skrzynce. W przypadku niektórych lokalizacji niezbędny jest kontakt z opiekunem obiektu.

Nie. Nie kwaterujemy obcych osób ze sobą w pokojach. Wynajmujemy pokoje w całości. Staramy się zapewnić jak największy komfort swoim klientom, którzy są dla nas najważniejsi. Takie rozwiązanie jest idealne dla Państwa – nocujecie z rodziną lub znajomymi, co zwiększa komfort i spokój pobytu.

W każdym hostelu jest dostęp do darmowego Wi-Fi oraz możliwość skorzystania z TV. Jedynie w przypadku rezerwacji mieszkań, wypożyczenie routera wiąże się z dodatkowym kosztem.

W każdym z naszych obiektów zapewniona jest czysta pościel. W przypadku ręczników, jedynie na życzenie gości w Hostelu Świebodzkim DeLux ręczniki są w cenie rezerwacji.

W każdym z naszych obiektów znajdują się w pełni wyposażone kuchnie lub aneksy kuchenne umożliwiające przygotowanie podstawowych posiłków. Najczęściej wyposażone są one w lodówkę, mikrofalówkę i czajnik. W niektórych przypadkach znajdą Państwo w kuchni także kuchenkę. Oferty śniadaniowe na życzenie gości przygotowujemy dla grup zorganizowanych, dzieci i dorosłych.

Staramy się zapewnić jak największą wygodę dla naszych gości, jednak niektóre hostele i mieszkania ze względu na swoje usytuowanie m. in. w centrum miasta nie dają możliwości stworzenia prywatnego parkingu. Szczegółowe informacje dotyczące pozostawienia samochodu w pobliżu hostelu / mieszkania można uzyskać u obsługi.

Czynsz najmu obejmuje następujące media: woda, energia elektryczna, ogrzewanie.

Na życzenie klienta możemy umożliwić korzystanie z innych mediów za dodatkowa opłatą, pod warunkiem, że istnieją możliwości techniczne do ich uruchomienia.

W przypadku pobytu krótszego niż 30 dni kaucja nie obowiązuje. Konieczna jest przy pobycie powyżej 30 dni i wynosi 1000PLN za pokój/lokal/mieszkanie. Rozliczyć należy się dwa razy w miesiącu. Do 15-ego oraz do ostatniego dnia miesiąca.

Najwięcej miejsc noclegowych mamy we Wrocławiu. Oprócz tego także w Kiełczowie, Długołęce, Siechnicach, Jelczu -Laskowicach i Legnicy. Poniżej znajdują się dokładne lokalizacje:

Wrocław:
– mieszkania do wynajęcia w wielu lokalizacjach, lista mieszkań dostępna jest tutaj: link
– Hostel Świebodzki, Plac Orląt Lwowskich 20B
– Hostel Świebodzki DeLux, Plac Orląt Lwowskich 20D
– Kolejowy Hostel Robotniczy, Plac Orląt Lwowskich 20A
– Kasi Hostel, Plac Orląt Lwowskich 20E

Kiełczów:
– ul. Wrocławska 35
– ul. Wrocławska 32
– ul. Wrocławska 67a

Długołęka:
– ul. Zielona 1
– ul. Sienkiewicza 12

Siechnice:
– ul. Piastów Śląskich 39B

Jelcz-Laskowice:
– ul. Techników 20A

Legnica:
– ul. Dziennikarska 3/3
– ul. Hutników 4/4
– ul. Jaworzyńska
– ul. Książęca 7
– ul. Oświęcimska
– ul. Żwirki i Wigury