fbpx

O firmie

Jesteśmy zgranym zespołem skupionym na Państwa satysfakcji. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości związane z rezerwacją lub pobytem w naszym hostelu.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 23:00

Vanilla Hostel to budynek, który od 2013 roku gości w swoich progach przyjezdnych ze wszystkich stron Polski. W naszej ofercie posiadamy zarówno schludne pokoje, jak i przestronne apartamenty. O naszej wysokiej jakości świadczy fakt, iż wielu zadowolonych gości regularnie do nas wraca.

2012

Kupujemy budynek przy ul. Traugutta 35

pokoje-wroclaw-vanillastare1

2013

Oddajemy pierwsze lokale
tanie-pokoje-wroclaw-pierwszelokale

2014

Przeprowadzamy gruntowny remont tanie-pokoje-wroclaw-remont

2014

Pracę rozpoczyna Sławomir Łutczak – menadżer regionalny Kwatery Dla Firm
tanie-pokoje-wroclaw-pracownik

2016

Remontujemy elewację

tani-hostel-wroclaw-elewacja1

tani-hostel-wroclaw-elewacja

2017

Udostępniamy rezerwacje online
pokoje-wroclaw-rezerwacja-online

2017

Tworzymy parking dla gości
darmowy-parking-wroclaw

2018

Damian Kobierski obejmuje funkcję menadżera Vanilla Hostel&Apartments

2019

Powstaje nowa strona internetowa
pokoje-blisko-centrum-wroclaw-nowastrona

Nasz zespół

Damian Kobierski

Pracownikiem Vanilla Hostel & Apartments jestem od trzech lat. Przez dwa i pół roku byłem pracownikiem recepcji. Obecnie od kilku miesięcy pełnię obowiązki kierownika hostelu. Staram się, by nasi goście byli zadowoleni i uśmiechnięci podczas pobytu w naszym obiekcie oraz po jego zakończeniu.

Wioleta Turbańska

Jestem pracownikiem zajmującym się przyjmowaniem rezerwacji oraz prowadzeniem naszych portali społecznościowych. Najszerszy uśmiech na naszej recepcji należy właśnie do mnie 🙂 Pojętna uczennica starszych doświadczeniem kolegów.

kamil-siborowski

Kamil Siborowski

Pracownikiem Vanilla Hostel & Apartments jestem od trzech lat. Jestem odpowiedzialny za rozliczenia z naszymi gośćmi. Jeżeli Państwo dokonacie rezerwacji za pośrednictwem któregoś z naszych portali rezerwacyjnych i znikną Państwu pieniążki z karty, to właśnie ja 🙂

Moim hobby są podróże, te małe i te duże. Najbardziej lubię odwiedzać mało turystyczne miejsca.

Mam bezpośredni kontakt z klientami, którzy w znacznej większości są Polakami, jednak przyjeżdżają do nas również goście z Niemiec, Anglii, Hiszpanii, a nawet Korei.

 

wioleta-koprek

Wiola Koprek

W Vanilla Hostel & Apartments zajmuję stanowisko recepcjonistki.  Cechuje mnie pozytywne nastawienie do życia, ciepłe usposobienie i życzliwy stosunek do innych ludzi. Miło mi witać każdego nowego gościa. Dbam o to, aby każdy po przekroczeniu progu naszego hostelu poczuł się u nas dobrze i chciał do nas wrócić. Zawsze służę dobrym słowem i uśmiechem.  Z przyjemnością odpowiem na każde nurtujące Cię pytanie w zakresie hostelu, jak i samego miasta.

Nasz hostel należy do grupy Kwatery dla Firm, które posiadają sieć mieszkań dla pracowników oraz hostele: Świebodzki Delux (dla dzieci z placem zabaw), Świebodzki Hostel, Hostel Trzy Kolory oraz szerszą strukturę pracowników: recepcjoniści, pokojowe, konserwator, menadżer regionalny, szef.

Już od 20 lat Kwatery Dla Firm specjalizuje się w noclegach pracowniczych – w swojej ofercie mamy 6 hosteli a także ponad 40 mieszkań. Szeroki wybór lokalizacji, metrażu lokali oraz wysoki standard pozwolą Państwu na znalezienie kwatery dostosowanej idealnie do Państwa potrzeb.

kwatery-dla-firm-tanie-kwtery-pracownicze willa-balkanska-tani-hostel-wroclawhostel-trzy-koloryswiebodzki-hostelcafe-hostelwilla-hiszpanska

 

Polecamy szczególnie

Call Now Button