fbpx

KONTO BANKOWE:

Przelewy prosimy wpłacać na rachunek:

mBank: 74 1140 2017 0000 4402 1300 1391
Kwatery Dla Firm sp. z o.o.
Traugutta 35/2, 50-416 Wrocław

Dla Gości z Zagranicy:

PL74 1140 2017 0000 4402 1300 1391
BREXPLPWMBK FIRMA KWATERY DLA FIRM

Informujemy, że Vanilla Hostel Wrocław należy do firmy:
Kwatery dla Firm sp. z o.o.
Wrocław, ul. Traugutta 35/2,
50-416 Wrocław NIP: 899-294-64-85

 

Obiekt Vanilla Hostel & Apartments działa aktualnie w formie wynajmu mieszkań, apartamentów i apartamentów na pokoje w związku z czym każdy nasz gość na miejscu może spodziewać się innych gości, również takich, którzy przebywają w kamienicy na dłuższy czas.

Jesteśmy otwarci na wszystkie opinie, uwagi czy sugestie, dlatego uprzejmie prosimy o zamieszczanie ich na naszych stronach Google+ oraz Facebook. Uważamy, że ceny noclegów we Wrocławiu są zbyt wysokie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować państwu korzystne finansowo usługi noclegowe na najwyższym możliwym poziomie. Dobre i tanie spanie we Wrocławiu, to synonim Vanilla Hostel & Apartamenty.

PEŁNA REZERWACJA NASTĘPUJE PO:

  • Wpłaceniu ZADATKU w wysokości jednego dnia pobytu tytułem: Zadatek za obiekt Vanilla Hostel, imię i nazwisko, nr telefonu i data przyjazdu (zwrot do 7 dni przed przyjazdem, w przypadku rezerwacji dla grup oraz długich weekendów, majówka, Boże Ciało, Sylwester itp. zwrot zadatku do 14 dni przed przyjazdem)
  • wysłaniu potwierdzenia przelewu przez wiadomość email
  • potwierdzeniu lub poinformowaniu o godzinie przyjazdu do dnia przyjazdu do godziny 11.00

prosimy za każdym razem posługiwać się jednym nazwiskiem (tzn. osoba przyjeżdżająca powinna podać nazwisko osoby rezerwującej)

POTWIERDZENIE REZERWACJI:

Jeżeli dokonali Państwo rezerwacji telefonicznie lub mailowo, prosimy o skorzystanie z naszego szablonu potwierdzenia rezerwacji. W celu potwierdzenia rezerwacji należy najpierw dokonać wpłaty na konto, w wysokości pierwszego dnia pobytu. Tytuł przelewu: zadatek za obiekt Vanilla Hostel, imię i nazwisko osoby rezerwującej, data przyjazdu i telefon. Zadatek jest zwrotny w przypadku rezygnacji i poinformowaniu obsługi o tym fakcie do 7 dni przed planowanym terminem przyjazdu. Osobę, która przyjeżdża na miejsce, prosimy poinformować na jakie nazwisko była dokonywana rezerwacja.

Następnie prosimy skopiować i uzupełnić w wiadomości mailowej:

Dokonałem/am rezerwacji telefonicznej w obiekcie Vanilla Hostel, którą potwierdzam i przesyłam dane:

  • Imię i nazwisko osoby rezerwującej
  • Telefon:
  • Liczba osób:
  • Data przyjazdu – Data wyjazdu
  • Faktura / Rachunek
  • Załączniki z potwierdzeniem przelewu oraz dane do faktury jeżeli jest wymagana

W celu otrzymania faktury VAT potwierdzającej wpłatę zadatku, należy najpóźniej w dniu dokonania płatności, przesłać na adres mailowy recepcji hostelu (rezerwacje@vanillahostel.pl) pełnych danych do faktury: nazwa firmy, adres, NIP.
Niepodanie wyżej wymienionych danych skutkować będzie wystawieniem paragonu fiskalnego i brakiem możliwości wystawienia faktury VAT.