fbpx

Jarmark Świętojański 2024

Wroclove / 21 maja 2024

JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI

Na najbliższy weekend szykują się już wszyscy miłośnicy cieplejszych pór roku, a także wielbiciele rękodzieła i sezonowych przysmaków. Wraz z dniem 24 maja we Wrocławiu rusza Jarmark Świętojański. Tegoroczna edycja potrwa od najbliższego piątku aż do 30 czerwca. Zarówno jak w wersji zimowego Jarmarku Bożonarodzeniowego budki i kramy będą rozlokowane w Rynku od ul. Świdnickiej po Oławską. Noc Kupały przypada 20 czerwca, a Noc Świętojańska z 23 na 24 czerwca i będzie nie lada atrakcją zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkswietojanski.com

Jak co roku największą atrakcją będą stragany handlowe oferujące rękodzieło, unikatowe pamiątki, a także kulinarne atrakcje.
Dodatkową nowością zapowiadaną przez organizatorów będzie strefa wokół pręgierza zaprojektowana w stylu plaż i ogrodów, aby odwiedzający mogli poczuć wiosenno-letni klimat tego wydarzenia.

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkswietojanski.com

Dodatkową atrakcją będą warsztaty i pokazy i tak:

  • 9 czerwca odbędzie się spotkanie kulinarne ze znaną aktorką Joanną Brodzik.
  • 16 czerwca na terenie Jarmarku odbędą się warsztaty florystyczne dla chętnych, które poprowadzi Monika Klocek (mistrzyni florystyki)

    fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkswietojanski.com

Jak na każdym Jarmarku będzie możliwość wykonania pamiątkowej fotografii w specjalnie przygotowanej do tego scenerii, czterech różnych FotoDomków.

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkswietojanski.com

ZAKUPY ONLINE

Nowością jest możliwość  zrobienia zakupów online. Dla niezdecydowanych, którzy czas na Jarmarku pragną spędzić jedynie na odpoczynku istnieje możliwość swobodnego przejrzenia asortymentu z domków wystawców w innym miejscu. Na specjalnej platformie pojawi.pl konsumenci mogą znaleźć cały plan Jarmarku wraz z opisem każdego ze sprzedających.

NOCLEGI WE WROCŁAWIU

Szeroka gama atrakcji zachęca aby ten wiosenny czas spędzić właśnie we Wrocławiu, mimo iż wielu osobom wiosna, lato i plaża nie do końca kojarzą się z pobytem w mieście ten wpis stanowczo temu zaprzecza. Spędzenie kilku dni na Jarmarku Świętojańskim można połączyć z odwiedzeniem ZOO, Ogrodu Botanicznego, Pergoli czy Ogrodu Japońskiego. Jeśli szukacie taniego i komfortowego noclegu w centrum miasta zapraszam do rezerwacji!

Paulina