Wycieczka po Bazarze Smakoszy

Wczoraj wpadłem spontanicznie na pomysł wyjścia „do ludzi”. Razem z żoną odwiedziliśmy Wrocławski Bazar Smakoszy mieszczący się w starych halach Browaru Mieszczańskiego

.zdrowo-we-wroclawiu

Wjazd do Browaru Mieszczańskiego jak do starych poniemiecki magazynów, ale klimat jest. Trochę bazar słabo oznaczony ale widać skąd ludzie idą. My niestety dotarliśmy na miejsce „późną porą”, było po 14, a podobno najwięcej ludzi jest o 11. Na bazarze można kupić dużo dobrych rzeczy, my zaczęliśmy od sera dojrzewającego. Chyba byśmy go nie kupili, ale Pan sprzedawca był bardzo miły i dał nam spróbować chyba z 5 rodzajów, aż wybraliśmy ten z czarnuszką.

 

Następnie podeszliśmy do stoiska z pesto. Rodzajów tego pysznego dodatku bezliku, paprykowe, truflowe, borowikowe, ostre, łagodne i wiele wiele innych. Tutaj również zdecydowaliśmy się wydać 12 zł i kupiliśmy słoiczek z pesto truflowym. Na przeciwko sprzedawane były naturalne warzywa, kupiliśmy sałatę rzymską.

 

Bazar jak najbardziej do polecenia – Vanilla Hostel Wrocław jest bardzo blisko, zaledwie 1000 metrów, także podczas weekendowego pobytu szybki i na piechotkę dojdziemy na miejsce.

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *