Weekend Majowy 2015

Nasz hostel oblężony był telefonami i mailami z zapytaniami o wolne pokoje już od lutego, chociaż wiele zapytań było już dużo wcześniej. Odnośnie majówki otrzymaliśmy 2100 zapytań drogą mailową, telefonów nie jesteśmy w stanie policzyć ale było ich ponad 1000. Pierwszy raz w historii zdecydowaliśmy się na wystawienie pop-upu na stronie głównej z informacją o braku wolnych miejsc, tak aby goście nie tracili swojego cennego czasu. Niestety, ale to pomogło tylko zmniejszyć liczbę zgłoszeń.

Goście w Hostelu

Pierwsi goście na weekend majowy pojawili się już w środę ok 10, a do 14 mieliśmy zajętych ok 8 pokoi. Wieczór to prawdziwa gonitwa po pokojach, jednak 40 pokoi w hostelu to dużo, ale goście byli bardzo zadowoleni. Główną atrakcję stworzyła Strykowska Grupa Motocyklowa, która zatrzymała się w naszym hostelu od środy do niedzieli. Motory przed wejściem do hostelu cieszyły oczy gości i wielu przechodniów (zdjęcia nad postem). Tacy goście to skarb, pokoje zostawi czyste, nie hałasowali i byli bardzo mili. Motocyklistom tak bardzo spodobało się w Vanilla Hostel we Wrocławiu, że zapowiedzieli, iż przy każdym następnym przyjeździe do Wrocka zatrzymają przy Traugutta 35.

Weekend na Boże Ciało

Kolejny długi weekend na początku czerwca, od 3 czerwca po pracy można przyjeżdżać do słonecznej stolicy Dolnego Śląska. Weekend czerwcowy od 3 do 7.VI.2015 zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Fontanna, ZOO, Rynek, Park Południowy i mnóstwo innych festiwali i koncertów. Gdzie się zatrzymać? Jest tylko jedno takie miejsce, może dwa Vanilla Hostel – https://www.vanillahostel.pl/pokoje/ i Trzy Kolory Hostel Wrocław – http://hosteltrzykolory.pl/. Grupa Kwatery dla Firm zaprasza na nie tylko długie weekendy!

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *