Promocja Walentynkowa aż do -14% – „Zakochaj się we Wrocławiu!”

Przyjedź do naszego pięknego miasta, zatrzymaj się w urokliwym Vanilla Hostel&Apartments i…Zakochaj się we Wrocławiu!

Co najważniejsze do 14 lutego możesz to zrobić w cenach aż do – 14% niższych od cennikowych!

Weź swoją drugą połówkę lub paczkę znajomych i skorzystajcie z Promocji na pobyt w Vanilla Hostel & Apartments!

Promocja ważna do 14.02.2018

HOSTEL

Nasz hostel oferuje Państwu 32 pokoje w 13 apartamentach z ok. 150 miejscami noclegowymi. W każdym pokoju Vanilla Hostel znajduje się łazienka z prysznicem, dostęp do telewizji kablowej, bezpłatny internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Za budynkiem mieści się hostelowy parking na 22 stanowiska – oferujemy darmowe miejsca postojowe wszystkim naszym gościom.
W standardzie Vanilla Hostel znajdują się również wspólne kuchnie do samodzielnego przygotowywania posiłków, możliwość wypożyczenia (bez żadnych dodatkowych opłat) suszarki do włosów i żelazka.
APARTAMENTY
W naszym hostelu znajdą się również apartamenty – posiadamy ich obecnie 13. W pokojach Vanilla Hostel & Apartments jest łazienka z prysznicem oraz internet WiFi, a także dostęp do TV kablowej – dodajmy – w każdym z pomieszczeń.
Nasza kamienica znajduje się w centrum Wrocławia, 500 m od Starego Miasta, otaczają go Akademia Sztuk Pięknych, zabytkowy Kościół, regionalna przychodnia oraz szkoła. Za budynkiem jest boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą, stoły do ping-ponga oraz plac zabaw dla dzieci.

ZAREZERWUJ ONLINE <

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *