Polska – Nigeria mecz we Wrocławiu. Bilety na mecz Polski, ceny, gdzie nocować, jak dojechać?

Piłka nożna na najwyższym poziomie zagości we Wrocławiu! Już, 23 marca 2018 roku o godzinie 20:45, Reprezentacja Polski zagra na Stadionie Wrocław mecz towarzyski z Nigerią. Sprzedaż biletów już wystartowała!

Kibice, którzy wybiorą się do Wrocławia będą mogli na własne oczy przekonać się o dyspozycji podopiecznych Adama Nawałki. Będzie to jedno z dwóch spotkań towarzyskich, które stanowią próbę generalną przez XXI Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018 odbywających się w Rosji. Kolejny swój mecz Polska rozegra z Koreą 27.03 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Bilety na mecz Polska Nigeria 2018

Uwaga! Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona w kasach stadionu w dniu meczu.

Harmonogram sprzedaży przewiduje dwa etapy sprzedaży biletów. W pierwszej fazie, trwającej od 20.02.2018 – przedsprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy kart kibica. Tydzień później tj, 27.02.2018 ruszy sprzedaż otwarta.

Jednocześnie jak informuje Polski Związek Piłki Nożnej, sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem podmiotów przez niego upoważnionych, przede wszystkim za pośrednictwem stron internetowych www.laczynaspilka.pl i www.kupbilet.pl

Kibice będą mieli możliwość nabywać bilety w trzech kategoriach – w cenach od 90 zł do 160 zł. Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem zapłaci za wejściówkę 80 zł.

Jak dojechać na stadion?

Na Stadion Wrocław możemy dojechać komunikacją miejską m.in. liniami tramwajowymi 3, 10, 20, 31 lub liniami autobusowymi (103 oraz 128). Nazwa przystanku to STADION WROCŁAW (Królewiecka) lub STADION WROCŁAW (Lotnicza)

Z naszego Hostelu udacie się Państwo na stadion bezpośrednio linią nr 3 odjeżdżającą z przystanku „pl. Wróblewskiego” (ok 50 m)

Jednocześnie jak informuje MPK, zostaną dodatkowo uruchomione linie specjalne, które będą kursować zarówno przed jak i po meczu.

Gdzie nocować?

Odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że w Vanilla Hostel & Apartments. Zwłaszcza, że na ten weekend przygotowaliśmy dla Kibiców Reprezentacji Polski ofertę specjalną.

Zapraszamy do rezerwacji noclegów.

OFERTA WYPRZEDANA

 

Możesz również skorzystać z oferty:

Hostel Trzy Kolory  tel: 71 382 80 06

Hostel Świebodzki tel: 71 382 80 20

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *