fbpx

Krótki tydzień i Aleja Bielany

Bez kategorii, Miejsca we Wrocławiu, Poland, Wroclove / 13 listopada 2015

KRÓTKI TYDZIEŃ

Mijający już powoli tydzień okazał się bardzo łaskawy dla mieszkańców Dolnego Śląska. Nie tylko upiększył nam życie dwoma piątkami ale i pozwolił cieszyć się piękną listopadową pogodą. Wiemy, że wielu z was wybrało nasz hostel, by cieszyć się kilkoma dniami wypoczynku. Chociaż ten miesiąc jest zazwyczaj zwiastunem zimowej pory, to tegoroczne listopadowe temperatury oscylujące w okolicach 14, 15 stopni Celsjusza na plusie, są typowe raczej dla wiosny (i to tej późnej) niż dla zaawansowanej jesieni. Poza kierowcami, którzy już zmienili opony na zimowe, nikt z nas nie powinien narzekać na aurę. I pewnie niewielu narzeka. Zdecydowanie wygodniej jechać czarnym asfaltem niż zasypanym przez śnieg, oblodzonym niskimi temperaturami albo zmagać się o poranku z zamarzniętymi szybami naszych pojazdów. Co ważniejsze, nasz krótki tydzień obfitował w wolne dni, a więc mieliśmy okazję skorzystać z tej pięknej pogody. A dzięki temu wybrać się na spacer albo i dłuższą wyprawę. Blisko Wrocławia jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia więc grzechem byłoby nie skorzystać z tej okazji. Weekend zapowiada się równie przyjemnie więc kto ma okazję – niech korzysta.

WIELKI SKLEP

We Wrocławiu i okolicach znajdziemy wiele stałych atrakcji. Dostępnych niezależnie od pory roku, pogody, zainteresowań i wszystkich innych okoliczności. Są też jednak takie, które występują okazyjnie. Jedną z nich jest bez wątpienia otwarcie nowych obiektów. I mamy we Wrocławiu w dniu dzisiejszym takie wydarzenie. Swoje podwoje otwiera nowa galeria handlowa pod nazwą Aleja Bielany. Zgodnie z informacjami zewsząd napływającymi jest to największy tego typu obiekt w całej Polsce. Oprócz dziesiątków sklepów, które co oczywiste, znajdziemy w takim miejscu, skorzystać będziemy mogli także z nowoczesnego kina, wielu restauracji, w tym najpopularniejszych sieciowych fastfoodów, a także mnóstwo innych lokali usługowych. W samym otwarciu udział weźmie szereg celebrtyów znanych zarówno z telewizji jak i internetu. W tym Magda Gessler, Rafał Maślak, Natalia Siwiec i Michel Moran. Sobota stanie pod znakiem gwiazd youtuba, a wieczorem zaśpiewają zwycięzcy kilku kolejnych edycji popularnego show muzycznego Voice of Poland. W niedzielę nowe centrum handlowe nawiedzi serialowa rodzinka Boskich a po nich koncert da Dawid Kwiatkowski.

PIĘKNY HOSTEL

Jeśli ktoś z was planował przybyć do Wrocławia, by wziąć udział w tych trzydniowych obchodach związanych z otwarciem Alei Bielany, to powinien pomyśleć nad skorzystaniem z oferty naszego hostelu. W przerwie między zwiedzaniem nowego obiektu będzie mogła taka osoba udać się na zwiedzanie centrum Wrocławia. Jesteśmy położeni w samym jego sercu. Vanilla Hostel Wrocław zaprasza!

proformat

Call Now Button