Krótki tydzień i Aleja Bielany

Krótki tydzień

Mijający już powoli tydzień okazał się bardzo łaskawy dla mieszkańców Dolnego Śląska. Nie tylko upiększył nam życie dwoma piątkami (pierwszym okazał się wtorek przed wolną środą), ale i pozwolił cieszyć się piękną listopadową pogodą. Chociaż ten miesiąc jest zazwyczaj zwiastunem zimowej pory, to tegoroczne listopadowe temperatury oscylujące w okolicach 14, 15 stopni Celsjusza na plusie, są typowe raczej dla wiosny (i to tej późnej) niż dla zaawansowanej jesieni. Poza kierowcami, którzy już zmienili opony na zimowe, nikt z nas nie powinien narzekać na aurę. I pewnie niewielu narzeka. Zdecydowanie wygodniej jechać czarnym asfaltem niż zasypanym przez śnieg, oblodzonym niskimi temperaturami albo zmagać się o poranku z zamarzniętymi szybami naszych pojazdów. Co ważniejsze nasz krótki tydzień obfitował w wolne dni, a więc mieliśmy okazję skorzystać z tej pięknej pogody i wybrać się na spacer albo i dłuższą wyprawę. Blisko Wrocławia jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia więc grzechem byłoby nie skorzystać z tej okazji. Weekend zapowiada się równie przyjemnie więc kto ma okazję – niech korzysta.

Wielki sklep

We Wrocławiu i okolicach znajdziemy wiele stałych atrakcji. Dostępnych niezależnie od pory roku, pogody, zainteresowań i wszystkich innych okoliczności. Są też jednak takie, które występują okazyjnie. Jedną z nich jest bez wątpienia otwarcie nowych obiektów. I mamy we Wrocławiu w dniu dzisiejszym takie wydarzenie. Swoje podwoje otwiera nowa galeria handlowa pod nazwą Aleja Bielany. Zgodnie z informacjami zewsząd napływającymi jest to największy tego typu obiekt w całej Polsce. Oprócz dziesiątków sklepów, które co oczywiste, znajdziemy w takim miejscu, skorzystać będziemy mogli także z nowoczesnego kina, wielu restauracji, w tym najpopularniejszych sieciowych fastfoodów, a także mnóstwo innych lokali usługowych. W samym otwarciu udział weźmie szereg celebrtyów znanych zarówno z telewizji jak i internetu. W tym Magda Gessler, Rafał Maślak, Natalia Siwiec i Michel Moran. W sobotę imprezę uświetnią gwiazdy youtuba, a wieczorem zaśpiewają zwycięzcy kilku kolejnych edycji popularnego show muzycznego Voice of Poland. W niedzielę nowe centrum handlowe nawiedzi serialowa rodzinka Boskich (ze znanego i lubianego serialu rodzinka.pl), a po nich koncert da Dawid Kwiatkowski.

Piękny hostel

Jeśli ktoś z was planował przybyć do Wrocławia, by wziąć udział w tych trzydniowych obchodach związanych z otwarciem Alei Bielany, to powinien pomyśleć nad skorzystaniem z oferty naszego hostelu. W przerwie między zwiedzaniem nowego obiektu będzie mogła taka osoba udać się na zwiedzanie centrum Wrocławia. Jesteśmy położeni w samym jego sercu. Vanilla Hostel Wrocław zaprasza!

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *