Sylwester 2015 – 2016

Coraz bliżej.. nowy rok

Choć wydaje się, że do sylwestra zostało jeszcze dużo czasu, to przekonanie to może okazać się złudnicze. Wiemy, że współczesnym, zabieganym ludziom rok 2015 może się wydawać tak świeży jakby dopiero, co się rozpoczął. Ale faktem jest, że bliżej mu już do końca niż do początku. Pierwsze półrocze bezpowrotnie minęło i od nowego roku dzieli nas już nieco ponad 5 miesięcy. Dokładnie 5 miesięcy i dwa dni.

Przezorność popłaca

Że warto mieć to na uwadze i wykazać się zawczasu nad przeciętną przezornością wiedzą na pewno wszyscy Ci, którzy zbyt późno zabrali się za poszukiwanie miejsca na spędzenie tej nocy w poprzednich latach. Wciąż wielu naszych rodaków zaczyna się rozglądać za dostępnymi opcjami dopiero u początku grudnia (nie mówiąc o komandosach szukających czegoś na kilka dni przed). Prawda jest taka, że od wielu już lat wszystkie atrakcyjne cenowo, lokalizacyjne i imprezowo miejsca są zajęte na długo przed samym sylwestrem. Chociaż wciąż przybywa nowych lokali, to jednak zapotrzebowanie na rynku przewyższa aktualną bazę „imprezowo – wyjazdową” naszego kraju. Z tego powodu wielu Polaków zamiast szampańskiej zabawy kończy swój sylwestrowy wieczór na kanapie oglądając liczne koncerty noworoczne emitowane w telewizji. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że nie jest to zbyt atrakcyjna forma spędzania tej wyjątkowej nocy.

Rezerwuj już dziś

Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych o rezerwowanie miejsc noclegowych z dużym wyprzedzeniem. Nie tylko pozwoli to na wynegocjowanie korzystniejszej ceny, ale da przede wszystkim szansę na znalezienie wolnych noclegów. Otwarcie wyznamy, że już teraz wiele naszych pokoi jest zarezerwowanych. Mimo tego wciąż mamy do państwa dyspozycji całkiem pokaźną bazę noclegową. Oferujemy pobyt w niskich cenach. Naszymi atutami jest miła obsługa, świetnie wyposażone pokoje (w każdym znajduje się łazienka, internet, telewizja, do dyspozycji gości bezpłatny parking), a także doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta. To szczególnie istotne, ponieważ większość sylwestrowych imprez we Wrocławiu odbywa się w rynku bądź jego najbliższych okolicach (z koncertem TVP2 na czele). Jeśli zdecydujecie się państwo skorzystać z usług Vanilla Hostel, to nie będzie potrzeby martwienia się o późniejszy transport w miejsce noclegu. Dotrzecie do niego w 10 minut piechotą. Zachęcamy do przeglądania galerii naszych pokoi, telefonowania i rezerwowania. Vanilla Hostel Wrocław to doskonały wybór. Tanie noclegi, w doskonałych warunkach, w centrum miasta. Z nami sylwester 2015 – 2016 z pewnością będzie udany.