Rezerwacja Apartamentu i Pokoju

Zachowanie schematu opisanego na stronie „Rezerwacja Apartamentu i Pokoju” na pewno ułatwi przebieg całego procesu rezerwacji miejsca na nocleg we Wrocławiu.

1. Napisz lub zadzwoń

Jeżeli planujesz przyjazd do Wrocławia i szukasz noclegu na 1, 5 lub 22 doby pobytu, a nawet dłużej to w pierwszej kolejności zadzwoń do nas na numer 794 750 111 lub zadaj pytanie przez email rezerwacje[małpa]vanillahostel.pl albo przez nasz formularz kontaktowy w zakładce kontakt, w górnym menu. Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji o obiekcie Vanilla Hostel & Apartments we Wrocławiu, doradzimy jaki apartament lub pokój zarezerwować oraz wytłumaczymy jak do nas dojechać. Oprócz tego poradzimy co można zwiedzić w naszym pięknym mieście, gdzie można wybrać się na obiad lub jak spędzić miło czas, jesteśmy dla Was nasi drodzy Goście :)

2. Potwierdź rezerwację

Rezerwacja apartamentu czy też pokoju jest prosta, ale codziennie dostajemy mnóstwo maili, zapytań przez formularz i inne serwisy noclegowe, a nasz telefon często jest czerwony od ilości wykonanych rozmów, w których pada setki zapytań o rezerwację. W związku z tym mamy ścisłą regułę, pobyt w obiekcie należy potwierdzić przez nasz stały formularz. Wynika to z naszego doświadczenia, w dalekiej przeszłości okazywało się, że gość nie dokonał rezerwacji noclegu albo my tej rezerwacji nie zapisaliśmy, teraz działamy na systemie rezerwacyjnym i nie wpiszemy żadnej rezerwacji bez formularza.

Formularz Rezerwacji w Vanilla Hostel & Apartamenty

Prosimy o wysłanie do nas maila na adres rezerwacje[małpa]vanillahostel.pl poprzez skopiowanie formularza i dopisanie wymaganych informacji:

Dokonałem/am rezerwacji mailowej/telefonicznej w obiekcie Vanilla Hostel & Apartments, którą potwierdzam i przesyłam dane:
Imię i nazwisko osoby rezerwującej:
Telefon:
Liczba osób:
Data przyjazdu – Data wyjazdu
Rachunek / Faktura + dane
Załącznik z potwierdzeniem przelewu (prosimy o dodanie go w formie załącznika)

3. Wpłać zadatek

W celu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać wpłaty na konto obiektu w wysokości pierwszego dnia pobytu. Potwierdzenie przelewu najlepiej podesłać z potwierdzeniem rezerwacji, ale można je wysłać w późniejszym terminie. Przelew należy bezwzględnie opisać według naszego schematu i wpłacić na nasz rachunek w mBanku.

Rachunek Bankowy

Przelewy prosimy wpłacać na rachunek:
mBank: 74 1140 2017 0000 4402 1300 1391
MARCIN BOBAŁO KWATERY DLA FIRM
KOPERNIKA 21, 55-095 DŁUGOŁĘKA

Opis Przelewu

Jak już wcześniej informowaliśmy, lubimy porządek, a co za tym idzie również przelew musi wyglądać według wymaganego przez nas schematu, Prosimy o opisanie przelewu:

  • w tytule przelewu – zadatek za obiekt Vanilla Hostel & Apartments, imię i nazwisko osoby rezerwującej, data przyjazdu i telefon kontaktowy

Każdy, ale to każdy Zadatek jest Zwrotny w przypadku rezygnacji, ale po wcześniejszym poinformowaniu obsługi o tym fakcie do 4 dni przed planowanym terminem przyjazdu. Zadatek w święta i długie weekendy takie jak majówka jest zwrotny na 2 tygodnie przed przyjazdem. Osobę, która przyjeżdża na miejsce, prosimy poinformować na jakie nazwisko była dokonywana rezerwacja i wpłata zadatku.

4. Potwierdź przyjazd

W związku z tym, iż w obiekcie jest 13 apartamentów, a niektóre z nich dzielą się jeszcze na pokoje (ponad 42 pokoje) podczas wymiany gości jest dużo pracy. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli zadzwonią do nas Państwo na dwa dni przed przyjazdem, a wymagamy aby nastąpiło to do godziny 11.00 w dniu przyjazdu, w celu potwierdzenia godziny przyjazdu. Pomoże nam to rozplanować czas i liczbę personelu niezbędną do wykonania ściśle ustalonego harmonogramu prac w każdym zakamarku Vanilla Hostel i Apartamenty.

5. Przeczytaj regulamin

Każdy nasz gość po przyjeździe poproszony będzie w naszym biurze o uzupełnienie Karty Pobytu i podpisanie Regulaminu Obiektu. Potrzebny będzie do tego dowód osobisty jednego z gości, ale najlepiej aby była to osoba, która dokonała rezerwacji i przelewu. Regulamin pobytu w Vanilla Hostel&Apartments jest dość długi, dlatego najlepiej zapoznać się z nim już teraz w trakcie czytania tych informacji, aby później nie tracić cennego czasu na cieszenie się z pobytu we Wrocławiu. Regulamin jest dostępny na stronie Regulamin (kliknij) lub w górnym menu pod zakładką Cennik.

Rezerwacja Apartamentu lub Pokoju została dokonana.

6. Dodaj Opinię

Mamy nadzieję, że pobyt u nas będzie udany, że się Państwo wyśpicie jak w domu i ominą Was wszelkie problemy. Będzie nam bardzo miło jeżeli otrzymamy od Państwa nagrodę za nasz wysiłek w wykonywaniu swoich zadań. Prosimy o dodanie opinii (najlepiej jak najlepszej :)) na naszych stronach na facebooku lub w Google.

7. Firma

Informujemy, że Vanilla Hostel Wrocław należy do firmy:

Marcin Bobało Kwatery dla Firm
Długołęka, ul. Kopernika 21
55-095 Długołęka
NIP: 911-100-85-06

Obiekt Vanilla Hostel & Apartments działa aktualnie w formie wynajmu mieszkań, apartamentów i apartamentów na pokoje w związku z czym każdy nasz gość na miejscu może spodziewać się innych gości, również takich, którzy przebywają w kamienicy na dłuższy okres czasu. Dziękujemy za przeczytanie Rezerwacja Apartamentu i Pokoju, we Wrocławiu w Vanilla Hostel i Apartamenty na pewno pomoże to w szybkim i sprawnym dokonaniu rezerwacji.