fbpx

CZY MOŻNA LEPIEJ WYOBRAZIĆ SOBIE WYPOCZYNEK NIŻ TANI NOCLEG WE WROCŁAWIU W TOWARZYSTWIE PYSZNEJ KAWY ORAZ SMACZNEGO OBIADU?

W naszym hostelu znajdą Państwo nie tylko przystępny cenowo nocleg oraz świetną lokalizację, która umożliwi sprawną podróż we wszystkie części Wrocławia. Oprócz kawiarni, która powstaje na parterze, w lewym skrzydle budynku pracujemy również nad restauracją.

Chcieliśmy ją uruchomić dla Państwa już w 2016 roku, jednak wtedy na przeszkodzie stanęła biurokracja. Nie uzyskaliśmy wówczas wszelkich niezbędnych pozwoleń obejmujących także montaż windy oraz budowę kawiarni. Mimo wielkich chęci oraz zaangażowania, byliśmy zmuszeni nieco przesunąć w czasie realizację naszego projektu. Czas oczekiwania na pozwolenia nie poszedł jednak na marne, ponieważ mogliśmy w tym czasie dopracować nasz plan działania.

Restauracja powstaje w miejscu znanego w tej okolicy Wrocławia zakładu tapicerskiego. Stałych klientów uspokajamy – lokal nie został zlikwidowany, a jedynie przeniesiony na ulicę Małopanewską. Do zagospodarowania mamy około 86 metrów kwadratowych przestrzeni na parterze – tam będzie znajdować się sala obsługująca gości. Na dole natomiast znaleźliśmy miejsce dla ponad 80-metrowej kuchni, w której nasz zespół przygotowywać będzie dla Państwa smaczne i świeże posiłki.

Nasz lokal będzie działał na zasadzie resto-baru. Połączymy dla Państwa wszystko to co najlepsze w dobrej restauracji oraz przystępnym cenowo barze. W trosce o różnorodność posiłków będziemy przygotowywać dynamiczne menu, które sprawi, że każdy z Państwa wybierze coś dla siebie. Ceny obiadów (na których chcemy się skupić w naszej ofercie najbardziej) nie powinny przekraczać 25 złotych.

Wybudowanie restauracji umożliwi nam nie tylko zaspokojenie apetytów gości z zewnątrz, ale przede wszystkim wzbogaci ofertę dla gości naszego hostelu. Będziemy mogli wówczas rozszerzyć ją o nocleg z wyżywieniem, który w tym momencie jest niedostępny. Dzięki temu tani nocleg we Wrocławiu stanie się dla Państwa jeszcze bardziej przyjazny.

Aktualnie trwają prace remontowe, które rozpoczęliśmy w kuchni znajdującej się pod restauracją. W sali głównej powstanie natomiast bar dla kelnerek oraz niezbędne wyposażenie dla gości. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się zawitać do naszej restauracji będą mogli zaparkować na naszym darmowym parkingu znajdującym się z tyłu budynku. Dotrą Państwo do niego wjeżdżając od ulicy Haukego-Bossaka.

Kiedy ruszy restauracja? Z uwagi na to, że chcemy dopracować każdy element lokalu i dbamy o każdy szczegół realizacji naszego projektu, restaurację udostępnimy dla Państwa pod koniec tego roku.

Call Now Button