Motel

Krótki Wypoczynek

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również usługę motelową. Co to oznacza? Oznacza to, iż nasze pokoje w ramach wolnych miejsc udostępniamy klientom na godziny. Nasz jedyny motel we Wrocławiu na pewno sprosta oczekiwaniom dla młodszych i starszych par, oferujemy pokoje z łazienkami, TV kablową, internetem Wi-Fi, dostępem do kuchni i darmowym miejscem parkingowym.

Ile razy jest tak, że trzeba się przesiąść z pociągu na samolot? A czas pomiędzy przyjazdem, a odjazdem trwa kilka godzin. Co wtedy? Najlepszą opcją jest wynajem pokoju na godziny! Vanilla Hostel&Apartments udostępnia swoje pokoje w apartamentach w tej ofercie. Dla przykładu pokój 2-osobowy z łazienką na pobyt ok 6 godzinny kosztuje 100 zł. W tym czasie można się wykąpać i przespać, a w dalszą podróż można udać się w pełni sił.

Oferta na Motel Wrocław

Każdy z naszych pokoi zostać wynajęty w usłudze motelowej, jedyny wymóg, aby nie był w tym czasie zajęty. Pokój 2-osobowy na całą dobę kosztuje 140 zł, ale przy wynajmie na 6 godzin może kosztować tylko 100 zł, a przy krótszym pobycie jeszcze mniej. Ceny ustalamy na miejscu i jest to zależne od obłożenia lub ewentualnej godziny przyjazdu kolejnych gości do hostelu lub apartamentu.