fbpx

Vanilla zmienia się dla Państwa

Z roku na rok Vanilla przyjmuje coraz więcej gości. Choć pokoje mają dostęp do aneksu kuchennego, w którym każdy może przyrządzić sobie posiłek lub zaparzyć kawę – zdajemy sobie sprawę, że czasami oczekują Państwo czegoś więcej. Wielu z Was odwiedza nasz hostel podczas urlopu, a jak wiemy, chcecie wtedy odpocząć i niczym się nie martwić. Cenny jest wówczas przede wszystkim czas.

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, w naszym hostelu aktualnie trwa remont pomieszczeń przeznaczonych na nową kawiarnię. Będzie to idealne miejsce, by zatrzymać się w codziennym pędzie i w przytulnej atmosferze spróbować pysznej kawy. Biorąc pod uwagę, że dbamy o każdy szczegół w wystroju naszych pokoi, to samo będzie dotyczyło naszej powstającej kawiarni. Chcemy, by było to miejsce również z klimatem i przemyślanym wystrojem.

Jak przystało na prawdziwą kawiarnię, w ofercie nie będzie znajdować się jedynie kawa przygotowana za pomocą profesjonalnego sprzętu dla baristy. Nic nie idzie w parze z kawą lepiej niż wyroby cukiernicze. Dlatego też nasza kafejka będzie serwowała pyszne ciasta oraz lody – idealne na letnie dni, podczas których często witamy naszych Gości. Jest to także idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub par, które zdecydowały się spędzić wspólny weekend we Wrocławiu.

To jeszcze nie wszystko. Kawiarnia będzie oferować także kanapki śniadaniowe, które ucieszą zapominalskich lub osoby wybierające się na dłuższe zwiedzanie Wrocławia i jego najciekawszych miejsc. Pojawienie się tego rodzaju posiłków umożliwi nam wprowadzenie oferty śniadaniowej, która aktualnie nie jest dostępna w naszym hostelu.

Nasza kawiarnia to specjalnie zaadaptowane trzy pomieszczenia. Pierwsze z nich to 35-metrowa część główna, w której stanie tam nowo wybudowany bar oraz wyposażenie kawiarni: krzesła dla gości, stoliki a także profesjonalny sprzęt dla baristy.

W kawiarni znajdą się także dwie sale o łącznej powierzchni około 60m2, które będą różniły się znacznie klimatem. Pierwsza z nich zaprojektowana będzie z myślą o najmłodszych gościach. Będzie ona pełniła funkcję placu zabaw dla dzieci, więc jest to idealna informacja dla rodzin, które zdecydowały się na tani nocleg we Wrocławiu. Drugą będzie stanowiło pomieszczenie przeznaczone dla osób z artystycznym zacięciem. Będzie wyróżniało się znacznie od innych kawiarni swoim wystrojem, ponieważ standardowe obrusy będą zastąpione specjalnym płótnem do rysowania lub malowania. Ściany natomiast będą zdobione przez najciekawsze prace naszych gości.

Prace ruszyły w listopadzie, które obejmowały montaż wentylacji oraz ogrzewania podłogowego. Nasi pracownicy zajmują się także elektryką i hydrauliką pomieszczeń. Według planów kawiarnia będzie oddana do użytku gości w 2020 roku.

Do kawiarni zapraszamy oczywiście nie tylko naszych gości, którzy zdecydowali się na pobyt w naszym hostelu. Drzwi do kawiarni są otwarte dla wszystkich. Będziemy informować Państwa na bieżąco o kolejnych etapach powstawania kawiarni. Zapraszamy na naszego Facebooka oraz profil na Instagramie.

Call Now Button