Wiosna, wiosna

Nadeszła. Choć zima nie była w tym roku wyjątkowo dokuczliwa, to jej przyjście i tak raduje serce większości ludzi. Mamy na myśli ,rzecz jasna, wiosnę. Dla wielu ulubioną porę roku. Wcale im się nie dziwimy. Choć jesień potrafi być urokliwa, a lato piękne, to wiosna prócz cieplejszych powiewów wiatru i pierwszych kolorów po zimowej szarości przynosi także nadzieję na coraz dłuższe, cieplejsze i słoneczniejsze dni. Wiosna jest cudowna dlatego, że kończy się pełnią czyli latem. Zwiastuje nadchodzące wakacje, urlopy, długie ciepłe wieczory, gorące noce, dźwięk kwitnących pól gdy koncert dają niezliczone zastępy stworzeń.

Wiosna jest bez wątpienia naszą ulubioną porą roku. Pozostałe trzy mają swoje dobre i złe strony, a w przypadku tej pierwszej dostrzegamy wyłącznie pozytywy. Może i czasem popada, ale to ciepły, wiosenny deszcz. Może wieczorem zrobi się chłodniej, ale to dobra okazja by się przytulić. Całkiem prawdopodobne, że przyjdzie przymrozek, lecz to dobry powód by napalić w kominku bądź siąść w krąg wokół ogniska.

Wiosna to także czas pierwszych urlopów, weekendowych wyjazdów czy krótkich wypadów. Wielu miastowych udaje się w górskie ustępy, nad jeziora bądź morze. Ale wiele osób od wiejskiej sielanki woli zgiełk wielkiego miasta, z wszystkimi jego atrakcjami. Dla nich idealnym wyborem będzie Wrocław.

Jesteśmy głęboko przekonani, że do odwiedzin stolicy Dolnego Ślaska nie trzeba nikogo zachęcać. Wrocław jest najlepszą wizytówką sam dla siebie. Mnóstwo zabytków, wielka historia, nowoczesna architektura, liczne muzea, teatry, opera, filharmonia. Sztuka wysoka i niska, klasyczna i nowoczesna. Centrum rozrywki dla tych, którzy kochają klubową muzykę i dla tych, którzy wolą spacery pięknie utrzymanym nabrzeżem rzeki. Dla tych, którzy kochają najpiękniejszy rynek w Polsce i pragnących wypocząć w licznych parkach miasta.

Pośród tego nasz hostel. Zabytkowa kamienica, pięknie odnowiona, wygodne łóżka, przystępne ceny, telewizory, wifi, doskonałe położenie w samym centrum, bezpłatny parking, pokoje w łazienkach. Wszystko pachnące nowością w budynku z historią i duszą.

Vanilla Hostel,Wrocław i wiosna to coś co się doskonale łączy. I co da każdemu niezapomniany pobyt w najpiękniejszym mieście Polski. Zapraszamy!

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *