Dobry wypoczynek

Uf jak gorąco

Upały dawały się we znaki we Wrocławiu. Wraz z początkiem szkolnych wakacji nadeszły prawdziwie tropikalne temperatury. Wielu taki stan rzeczy cieszył, ale równie liczni wyczekiwali zmiłowania najbliższej nam gwiazdy, która niemiłosiernie smaliła ich głowy. Próżno go jednak wyglądali. Termometry z uporem maniaka wskazywały powyżej 30 °C. Zadawali sobie słynne pytanie postawione swego czasu przez poszkodowanego skutkami innych zjawisk naturalnych rolnika – „jak żyć?”

Jak żyć? Dobrze!

Nie odpowiemy prześmiewczo, że krótko. Wszak upały – jak wszystko zresztą na tym świecie – prędzej czy później muszą przeminąć. I tak też się stało. Upalne dni minęły jak sen jakiś złoty. Dziewczęta zamieniły krótkie spódniczki na długie spodnie, panowie T-shirty na bluzy, a Słońce dogrzewa jedynie od czasu do czasu, skryte przeważnie za chmurami. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Teraz cieszą się Ci, co uprzednio płakali, a Ci, którzy znajdowali radość w upałach chodzą zasmuceni. Jaka by jednak nie była pogoda zawsze można poprawić swoje położenie. Na pytanie jak żyć odpowiemy, że dobrze. A gdzie będzie się żyło lepiej niż we Wrocławiu?

Na urlop na Dolny Śląsk

Czy jest to weekendowy wypad czy długi urlop warto za cel swojej podróży obrać nasze miasto. Nieco się ochłodziło, więc zwiedzać będzie przyjemniej, a że jest co, to nikogo chyba przekonywać nie musimy.  Miasto, które może się pochwalić historią sięgająca tysiąca lat wstecz musi być miastem pełnym ciekawych rzeczy do zobaczenia. I Wrocław bez wątpienia taki jest. Nie tylko sam Wrocław zresztą. Położony w centrum regiony stanowi doskonałą bazę wypadową. Blisko stąd w góry, nad jeziora i rzeki. Nawet do innych stolic blisko jak Praga czy Wiedeń. Mnóstwo zbytków średniowiecza z pięknymi zamkami na przedzie kusi potencjalnych turystów. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?

Spij dobrze, długi i tanio

Urlop to czas, w którym powinniśmy odsypiać wszystkie poranki znaczone zbyt wczesną pobudką wymuszoną potrzebą dotarcia na czas do pracy. Dlatego na nocleg wybierz miejsce z wygodnym łóżkiem. Pewnie nie chcesz mieć gorzej niż w domu, więc skieruj swoje kroki ku miejscu o standardzie odpowiednio wysokim. Domu może nie zastąpi, ale łazienka tylko dla Ciebie, Internet o odpowiednio wysokiej przepustowości, telewizja czy kuchnia są podstawą. Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie Vanilla Hostel gdzie zatrzymasz się w warunkach nienadwyrężających portfela, a miła obsługa, historyczny budynek z duszą i wysoki standard pobytu plus atmosfera Wrocławia zapewnią Ci niezapomniany czas. Przekonaj się sam, że warto. Obejrzyj nasze pokoje, zobacz opinie dziesiątków zadowolonych klientów na Facebooku, zadzwoń, zapytaj. Jesteśmy żeby pomóc Ci dobrze przeżyć czas tak długo wyczekiwanego urlopu.

P.S.

Podobno upały mają niedługo wrócić. W mieście stu mostów znajdziesz dość miejsc gdzie wypoczniesz nad wodą. Może nas wspaniały aquapark? A może nadbrzeża Odry? Sam wybierzesz. Czekamy na Ciebie. A kiedy się już zmęczysz, to pamiętaj, że mieścimy się w samym centrum więc będziesz miał bardzo blisko do wygodnego łóżka. Dobry wypoczynek we Wrocławiu, to Vanilla Hostel. Zapamiętaj!

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *