Królowa Elżbieta II zatrzyma się w Vanilla Hostel!

Z radością informujemy, że spotkało nas wielkie wyróżnienie! Brytyjska monarchini Elżbieta II przy okazji swojej wizyty w Polsce postanowiła odwiedzić Wrocław, a na nocleg wybrała skromne progi naszego hostelu.

Rzecznik Jej Wysokości w wywiadzie dla lokalnej gazety stwierdził: „Standardy lokalowe tego hostelu spełniają wszystkie, nawet najbardziej wygórowane życzenia angielskiej głowy państwa. Razem z królową noc w Vanilla Hostel spędzi jej mąż książę Filip i wiele innych przedstawicieli zarówno rodziny królewskiej jak i szeroko rozumianego dworu.”

Królowa odwiedzi nas w czerwcu. Dokładna data, ze względu na wymogi bezpieczeństwa, nie została podana do publicznej wiadomości. Z oczywistych względów nasz hostel na jeden dzień będzie do wyłączonej dyspozycji brytyjskiej delegacji. Całkiem prawdopodobne, że wraz ze swoją monarchinią odwiedzi nas angielski premier David Cameron z małżonką. Jako hostel postaramy się otrzymać certyfikat zaświadczający, że na terenie Polski to właśnie my jesteśmy oficjalnym miejscem noclegowym brytyjskiej rodziny królewskiej. Według osoby zbliżonej do dworu szanse na to są duże.

W związku z wizytą przeprowadzimy również remont jednego z pokoi. Będzie on odtąd nosił miano „apartamentu królewskiego”. Osoby chcące spędzić w nim noc muszą legitymować się szlachectwem co najmniej od 7 pokoleń.

AKTUALIZACJA:

Powyższy artykuł był jedynie naszym żartem primaaprilisowym :) Nie mamy jednak wątpliwości, że gdyby Królowa mogła samodzielnie przekonać się jak jest u nas ładnie, głęboko rozważałaby razem z całą rodziną królewską ten wybór :)

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *